Hizmetlerimiz

Koltuk Yıkama

Bıcı Bıcı Halı Yıkama Firması olarak siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.Çıkmayan lekelere çözüm üretiyor derin temizlik ile koltuklarınızı ilk günki tertemiz yapıyoruz.

Yorgan Yıkama

Bıcı Bıcı Halı Yıkama; Yorganlarınızı ilk günki gibi tertemiz yapıyor siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.Yorgan yıkama hizmetin de macera aramaya gerek yok diyor BICI BICI HALI YIKAMA diyoruz..

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmetimiz ile çıkmayan lekelere ve kararmalara tek çözüm BICI BICI HALI YIKAMA firması.Antalyanın en iyi stor perde yıkama firması olarak son derece modern tesislerimizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Battaniye Yıkama

Bıcı Bıcı Halı Yıkama; Siz değerli müşterilerimize en iyi battaniye yıkama hizmetini sunuyor ve kusursuz hizmet veriyoruz.Battaniyelerinizi ilk günki gibi görmek için BICI BICI HALI YIKAMA olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Halı Yıkama

Bıcı Bıcı Halı Yıkama; Siz değerli müşterilerimize en iyi halı yıkama hizmetini sunuyor ve halılarınızı ilk günki gibi tertemiz yapıyoruz.Günümüzün son teknolojili tesislerimizde halılarınızı yıpratmıyor ve profesyonel ekibimiz ile hizmet veriyoruz.

Client's Love Testimonials

Client's Trusted Client's